Czym są paznokcie hybrydowe?

Podczas odwiedzania salonu kosmetycznego, prędzej czy później padnie propozycja wykonania paznokci hybrydowych. Żeby jednak móc się na taki zabieg zgodzić, trzeba najpierw wiedzieć, czym dokładnie jest ten cały manicure hybrydowy. Na czym to polega i czy warto sobie tę przyjemność zafundować?

Czym jest hybrydowy manicure?

Nie ma znaczenia czy chce się wykonać paznokcie hybrydowe Warszawa, czy też w innym mieście. W każdy salonie kosmetyczny usługa ta oznacza dokładnie to samo, czyli sposób stylizacji posiadanych paznokci. Co jednak konkretnie się pod tym kryje? Z pozoru nie ma w tym nic niezwykłego. Na paznokcie, które oczywiście wcześniej zostały odpowiednio przygotowane poprzez ich umycie i usunięcie skórek, nakładane są kolejne warstw lakieru w postaci bazy, koloru i topu. To, co odróżnia paznokcie hybrydowe Wrocław lub Warszawa od zwykłego malowania paznokci, to utwardzanie każdej warstwy pod specjalną lampą UV.

manicure hybrydowy

Zalety hybrydowego manicure

Jakie są jednak konkretnie zalety wykonania paznokci hybrydowych Warszawa? Takim prostym zabiegiem uzyskuje się przede wszystkim niezwykle piękny i bardzo zdrowy wygląd paznokci. Dodatkowo jest to efekt utrzymujący się bardzo długo, co szczególnie się ceni, ponieważ często nawet przez tydzień można cieszyć się pięknie wyglądającymi paznokciami. Oprócz tego w paznokciach hybrydowych Wrocław zachęcające jest to, że zabezpieczają one strukturę paznokci przed działaniem czynników zewnętrznych, co powoduje, że stają się one mocniejsze i trwalsze.
Jak zatem widać, jeśli padnie w salonie kosmetycznym propozycja wykonania takiego zabiegu, zdecydowanie warto powiedzieć tak.

Comments are closed.