Jean D’Arcel – profesjonalne kosmetyki do włosów

Aktualnie wiele kobiet zdaje sobie sprawę z istoty świadomej pielęgnacji włosów. Czasem jednak prawidłowe mycie głowy i odpowiednie stylizowanie to zbyt mało, aby uzyskać naprawdę satysfakcjonujące rezultaty w postaci zadbanych i pięknych pasm. W takich przypadkach warto o włosy zadbać z pomocą profesjonalnych kosmetyków o specjalnym przeznaczeniu, jak na przykład odżywcze maski i ampułki wzmacniające marki Jean d Arcel.

Głębokie odżywienie

Jeśli włosy pomimo odpowiedniego cięcia, starań podczas stylizacji i prawidłowego mycia wciąż wydają się smętne i pozbawione sprężystości należy wprowadzić produkty o działaniu głęboko odżywiającym. Zwykłe odżywki nawilżające stosowane na co dzień mogą okazać się zbyt słabe i nie dające oczekiwanych efektów. W takiej sytuacji warto sięgnąć po specjalne maski głęboko odżywiające włosy z profesjonalnej linii Jean d Arcel. Ich działanie sprawia, że włosy stają się znów jedwabiście miękkie, sprężyste i pełne życia. Znajdziesz je na https://bellita.pl/jean-d-arcel.

Jean d Arcel

Działanie od podstaw

Na wygląd włosów na długości ogromny wpływ ma kondycja skóry głowy. Jeśli stan skóry się pogorszy to włosy również utracą cały swój blask oraz sprężystość. Warto stosować więc specjalne ampułki, które doskonale nawilżą skórę głowy i jednocześnie zadziałają bezpośrednio na cebulki włosów. Wzmocnienie cebulek przekłada się natomiast na wzrost nowych włosków, które są mocne i gęste.

Ampułki nawilżające marki Jean d Arcel posiadają wiele substancji aktywnych o korzystnym działaniu zarówno na skórę głowy, jak i cebulki włosowe. Nakładając produkt na skórę głowy wskazane jest również wykonanie dokładnego masażu głowy za pomocą opuszków palców lub specjalnych grabek. Dzięki temu pobudzone zostanie mikrokrążenie na głowie, skóra stanie się lepiej dotleniona, a włosy będą rosły szybciej i staną się znacznie mocniejsze.

Comments are closed.