Manicure japoński – to warto wiedzieć

W salonach kosmetycznych można poddać się zabiegowi, jakim jest manicure japoński. Wyżej wspomniany ma zbawienny wpływ na paznokcie. Pozwala na ich regenerację, a tym samym również wpływa na wygląd. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji, które należy osiadać zanim zdecydujemy się na skorzystanie z jego dobrodziejstw.

O manicure japońskim słów kilka

Manicure japoński ma na celu odżywienie paznokci oraz ich regeneracja. Za sprawą tego zabiegu istnieje możliwość poprawy ich jakości, co przekłada się również na wygląd paznokci. Wyżej wymienione zyskują perłową barwę oraz naturalny blask, który niejednokrotnie tracą w wyniku kontaktu z różnorodnymi środkami chemicznymi, niewłaściwą dietą oraz rozmaitymi zabiegami upiększającymi.

Jak przebiega manicure japoński?

Wybierając się do salonu kosmetycznego czy to w Warszawie, Wrocławiu, jak i innych miastach powinniśmy mieć podstawową wiedzę odnośnie tego, jak taki zabieg wygląda. Poniżej, przedstawiamy jego etapy krok po kroku.

  1. Na początek, przy użyciu pilniczka paznokcie ulegają skróceniu, a ich powierzchnia matowieniu,
  2. Kolejno wykwalifikowany pracownik salony, poprzez energiczne ruchy wciera w płytkę paznokcia pastę zawierającą witaminy i minerały,
  3. Następnie w paznokcie wcierany jest dedykowany temu zabiegowi puder.

Co ważne zabieg jest bezbolesny, a jego efekty zachwycające. Ważne jednak, aby wybrać salon kosmetyczny cieszący się dobrą opinią, gdyż wówczas będziemy mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane na najwyższym poziomie.

Comments are closed.