Co warto wiedzieć o manicure winylowym?

Odpowiednio zadbane dłonie, w tym również paznokcie, to podstawa dobrego wyglądu. Wiele przez wzgląd na intensywne tempo życia, a co za tym idzie również brak czasu, rezygnuje ze stosowania zabiegów stylizujących paznokcie. Jak się jednak okazuje istnieją takie rodzaje manicure, które są możliwe do wykonania w krótkim czasie, a ich efekt utrzymuje się na długo. Mowa tu o manicure winylowym zwanym również manicure vinylux.

Czym charakteryzuje się manicure winylowy?

Podczas wykonywania tego typu zabiegu stylizowania paznokci używane są lakiery winylowe. Wyżej wspomniane królują nad pozostałymi choćby tym, że nawet do 10 dni pozostają na paznokciach w niemal nienaruszonym stanie. To, co ważne, to również krótki czas wykonywania tego typu zabiegu stylizującego. Nie wymaga on używania lampy, co jest absolutnie konieczne podczas manicure z użyciem lakierów hybrydowych. Ponadto utwardza on płytkę paznokcia i chroni przed urazami mechanicznymi, dzięki czemu pozostaje ona nienaruszona, nawet jeśli wykonywane są czynności, podczas których klasyczny lakier zszedłby z paznokcia.

Gdzie można wykonać manicure winylowy?

Winylowy manicure można wykonać w salonie kosmetycznym między innymi we Wrocławiu czy w Warszawie. Ze względu na jego niemal błyskawiczną realizację możemy zapomnieć o wielogodzinnym przesiadywaniu na fotelu, co będzie stanowiło zachętę dla pań, które między innymi z tego powodu rezygnowały z tego typu zabiegów.

Comments are closed.